FORUM HANIMEFENDİLER
DİMES Meyve Suyuna Dikkat 8cauba11
FORUM HANIMEFENDİLER
DİMES Meyve Suyuna Dikkat 8cauba11
FORUM HANIMEFENDİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HANIMEFENDİLER

FORUM HANIMEFENDİLERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapupload

DİMES Meyve Suyuna Dikkat

2 posters
YazarMesaj
Adminiçe
YÖNEETİCİ
YÖNEETİCİ
Adminiçe

DİMES Meyve Suyuna Dikkat Empty
MesajKonu: DİMES Meyve Suyuna Dikkat   DİMES Meyve Suyuna Dikkat Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 8:08 pm

Arkadaşlar resimlerdeki yaratık DİMES Meyve suyunun içinden çıktı ve yetkililerle temasa geçtim ve
aldığım sonuç şu.

Çok doğaldır panik yapmayın bu küftür dendi…
Meyve suyundaki küfü görsün diye herkese göndermek istedim

DİMES Meyve Suyuna Dikkat 18032008227

DİMES Meyve Suyuna Dikkat 18032008228

DİMES Meyve Suyuna Dikkat 18032008229
https://taha2007.yetkin-forum.com
zeynoo89
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
zeynoo89

MesajKonu: Geri: DİMES Meyve Suyuna Dikkat   DİMES Meyve Suyuna Dikkat Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 5:35 pm

Arkadaşlar ben gıda mühendisliğinde okuyorum son sınıftayım.Geçen yaz stajımı İzmir Dimes fabrikada yaptım,açıkçası bu görüntüleri görünce çok üzüldüm.Son derece kaliteli ve büyük,uluslar arası standartlarda tesisleri var.Böyle bir şeyin şirketten kaynaklanması söz konusu bile değil.

Türkiye meyve suyu ihracatının %60’ını yapıyorlar dünyaya…düşünün yani…
Bir de aklınızda olsun böyle bir şey neden olmuş olabilir derseniz de mutlaka hava almıştır ambalaj bir de sıcakta falan beklediyse küf de olur tabiki,her meyve suyunda da bu olur eğer içinde koruyucu katkı maddesi yoksa tabi.Dimes kesinlikle kullanmıyor bu arada,hatta duyduğum kadarıyla sırf bu yüzden pet şişede ürün çıkarmıyorlar,çünkü onun içine koruyucu koymak zorundasınız.Ben pek meyve suyu içmezdim,ama orada gördüklerimden etkilendim çok,herkese de tavsiye ediyorum.Umarım bir gün ben de orada çalışabilirim ne de olsa son senem ^^
Adminiçe
YÖNEETİCİ
YÖNEETİCİ
Adminiçe

MesajKonu: Geri: DİMES Meyve Suyuna Dikkat   DİMES Meyve Suyuna Dikkat Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 11:56 am

paylaşım için teşekkürler zeynocuğum bende kullanıyorum tabiki ama ben mailime gelen msj yayınladım sadece bende hiç karşılaşmadım daha doğrusu
https://taha2007.yetkin-forum.com

DİMES Meyve Suyuna Dikkat
1 sayfadaki 1 sayfası