FORUM HANIMEFENDİLER
Haftanın Konusu 8cauba11
FORUM HANIMEFENDİLER
Haftanın Konusu 8cauba11
FORUM HANIMEFENDİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HANIMEFENDİLER

FORUM HANIMEFENDİLERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapupload

Haftanın Konusu

+2
@gamzejik@
Adminiçe
6 posters
YazarMesaj
Adminiçe
YÖNEETİCİ
YÖNEETİCİ
Adminiçe

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:24 pm

bu haftaki konumuz arkadaşlık olsun hanımlar

nasıl bir arkadaşsınız

arkadaşınız varmı?
https://taha2007.yetkin-forum.com
@gamzejik@
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
@gamzejik@

Cüzdan
Altın Altın: 0
para para: 0

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 4:54 pm

hiç arkadaşım yok iyi bi arkadaşım .arkadaşım için herşeyi yaparım her fedakarlığı yaparım fakat benim bu fedakarlığımı kötüye kullandılar hep benden yararlanmak istediler.beni saf yerine koyup arkamdan iş çevirmeye kalktılar bende onca seneye hiç acımaım bitirdim arkadaşlığımı şimdi hiç arkadaşım yok bu halimdende memnunum öyle arkadaşım olacağına hiç olmasın diyorum:)
@gamzejik@
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
@gamzejik@

Cüzdan

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 10:16 pm

hadin ama kızlar 17 üye var kimse bişi yazmıyorr :x
Adminiçe
YÖNEETİCİ
YÖNEETİCİ
Adminiçe

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 10:25 pm

evet üyelerimiz cok pasif hatta moderatörlerimizde pasif sen hariç
@gamzejik@
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
@gamzejik@

Cüzdan

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 11:16 pm

olacak olacak az daha sabır şenlenir elbet burasıda:)
gülün kurabiye evi
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
gülün kurabiye evi

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 11:19 pm

@gamzejik@ demiş ki:
hiç arkadaşım yok iyi bi arkadaşım .arkadaşım için herşeyi yaparım her fedakarlığı yaparım fakat benim bu fedakarlığımı kötüye kullandılar hep benden yararlanmak istediler.beni saf yerine koyup arkamdan iş çevirmeye kalktılar bende onca seneye hiç acımaım bitirdim arkadaşlığımı şimdi hiç arkadaşım yok bu halimdende memnunum öyle arkadaşım olacağına hiç olmasın diyorum:)
Bende aynen sizin gibiyim.özellikle zor zamanlarada arkadaşlarımın yanında olurum ama işte kullanıldığınızı öğrenince çok kötü oluyor.o yüzden şimdi ancak pc'de edindiğim arkadaşlarım var.evde olmayı tercih ediyorum artık.Bide bu olaylar yeni tanıştığınız kişilerede ön yargılı yaklaşmanıza sebep oluyor.
http://gulunkurabiyeevi.blogspot.com
karanfilimin
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
karanfilimin

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 10:41 pm

denizliden kucak dolusu selamlar kusura bakma arkadaşım yoğun çalışıyorum artık ziyeretlerimi aksatıyorum özür dilerim bu arada forum harika
Adminiçe
YÖNEETİCİ
YÖNEETİCİ
Adminiçe

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 11:24 pm

teşekkürler canım benim hpşgeldin aramıza beğenmene cok sevindim sayenizde daha büyüyelim inşallah C:\Documents a
nesrin
Moderatör
Moderatör
nesrin

Cüzdan

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 3:07 pm

bende iyi bir arkadaşımdır genelde çokda arkadaşım var aramızda genelde çok iyi olur ben arkadaşlarımı hep taşındımız için kaybettim eskiden cep telefonu yoktu hepimiz aynı anda dağılıyorduk tabi bir dahada görüşemediklerimiz çoğunlukda onları çok özlüyorum:(((((
http://amatorceorguler.blogspot.com/
nimet
Moderatör
Moderatör
nimet

Cüzdan

Haftanın Konusu Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Konusu   Haftanın Konusu Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 1:57 pm

kızlar bende çok arkadaş canlısıyımdır, çokta arkadaşım vardır öyleki artık tipik bir güzin abla durumdayım yani, insanları çok seviyorum ve kırmayı hiç sevmem ancak kırılırım, affediciyimdir,kin beslemem herkes yaptığından utansın derim, bu sanal alemde bile çok arkadaşlarımız var birbirimizi hiç görmediğimiz halde ne kadar güzel değilmi allah daim etsin diyorum hepinizi seviyorum çiçek

Haftanın Konusu
1 sayfadaki 1 sayfası