FORUM HANIMEFENDİLER
DOĞRU ERKEK 8cauba11
FORUM HANIMEFENDİLER
DOĞRU ERKEK 8cauba11
FORUM HANIMEFENDİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HANIMEFENDİLER

FORUM HANIMEFENDİLERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapupload

DOĞRU ERKEK

YazarMesaj
Adminiçe
YÖNEETİCİ
YÖNEETİCİ
Adminiçe

DOĞRU ERKEK Empty
MesajKonu: DOĞRU ERKEK   DOĞRU ERKEK Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 7:24 pm

DOĞRU ERKEK
Kadının biri kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış. Lambadan cin çıkmış ve; -'Sadece bir dilek hakkin var, iyi düşün öyle dile' demiş. Kadın hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çıkararak: -'Bütün dünyada zulmün, savasın, açlığın bitmesini istiyorum. Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun? Bu ülkelerin birbiriyle savaşmayı bırakmasını, her yere barisin gelmesini diliyorum' diyivermiş. Cin haritaya bakmış ve dehşetle; - 'Tanrı askına Kadın! Bu ülkeler binlerce yıldır savaşıyorlar. Tamam, isimde iyiyim ama o kadar da değil! Bunu yapılabileceğimi sanmıyorum. Başka bir dilekte bulun' diye bağırmış. Kadın birkaç dakika düşünmüş ve ; - 'Hayatim boyunca doğru bir erkek bulamadım. Bilirsin; hem ince düşünceli, hem dürüst, hem karizmatik , hem eğlenceli biri, sevecen, ilgili ve ömür boyu sadik olacak erkek diliyorum' demiş. Cin derin derin bir iç çekmiş: -Uzat su kahrolası haritayı..!!!
https://taha2007.yetkin-forum.com

DOĞRU ERKEK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bebeğinizi doğru yatırın
» Sen doğru ol kem belasını bulur
» Doğru atıştırmalıklar ile sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırın
» Erkek kazak modeli
» H&M den erkek bebisler icin