FORUM HANIMEFENDİLER
petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz? 8cauba11
FORUM HANIMEFENDİLER
petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz? 8cauba11
FORUM HANIMEFENDİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HANIMEFENDİLER

FORUM HANIMEFENDİLERHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapupload

petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz?

2 posters
YazarMesaj
@gamzejik@
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
@gamzejik@

Cüzdan
Altın Altın: 0
para para: 0

petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz? Empty
MesajKonu: petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz?   petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 6:56 pm

kızlar bi süredir ikbal gürpınarın tanıttığı firmaolan petek marketing ile çalışıyorum vede kazanıyorum .iç igiyim ve giyim üzerine satış yaparak çok kar edebilirsiniz.zaten satılan ürünler herkesin ihtiyacı olan herzman almak zorunda olduğumuz ürünler.böylelikle satışıda kolay ...birçok kaliteli markanın bulunmasıda kolaylık sağlıyor .nbb,doremi,le jarden başta daha birçok marka var.başta %30 kar ile satış yapıyorsunuz daha sonra bu oran seviyenize göre değişiyor satışınızdan primde alıyorsunuz..sadece kendiniz bile burdan alışveriş yapsanız dışardan alcağınız ürünü %30 indirimle aldığınız için gene karda olacaksınız..başkalarına sattığınızda ise karınız ikiye katlanıyor böylelikle...satış yapmanız için eşinize dostunuza çevrenizdeki kimselere elinize geçecek olan katoloğu göstermeniz yeterli içinde mutlaka ihtiyacı olan bişi vardır...ben kazanıyorum evime destek oluyorum böylelikle sizde yorulmadan evinizden bu şekilde kazanmak isterseniz sizide üye yapabilirim...üye olduktan sonra sizde kazanmaya başlarsınız ....ilgilenenler özel mesajla bana ulaşabilirler.sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz burda yanıtlayabilirim
Adminiçe
YÖNEETİCİ
YÖNEETİCİ
Adminiçe

MesajKonu: Geri: petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz?   petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 7:10 pm

İLK BAŞTA ÜYELİK PARASI VARMI CNM
https://taha2007.yetkin-forum.com
@gamzejik@
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
@gamzejik@

Cüzdan

MesajKonu: Geri: petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz?   petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 7:27 pm

ÜYELİK ŞARTLARI
P.M.S size dört şekilde üyelik teklifi sunar. Kişi hangisini isterse o şekilde üye olur.
1- Hiç para ödemeden üye olmak:
Aday üye olarak kaydını yaptırır.50 TL firmaya borçlu olur. Aktif olan üye prim hakedince firma 50 TLyi bu primden keser. Kesilen bu para üst gruba üye primi olarak yansır.
2- Aday 10 TL parayı havale ve ya kredi kartıyla öder. Kendisine (üyeye) sadece katolog gönderilir. 10 TL adayın sponsoruna ve daha üstlere üyelik primi olarak dağıtılır.
3-Aday 50TL siparişle işe başlar. Hem ürün gelir, hem de katolog.Üst gruplara dağıtılan bir prim de olmaz.
4- Aday 100TL siparişle işe başlar. Hem ürün gelir, hem de katolog.Üst gruplara dağıtılan bir prim de olmaz.
Siz üyeler için hazırlanan bu katagoriler, sadece sizleri düşündüğü içindir. P.M.S de hemen yerinizi alın.
Adminiçe
YÖNEETİCİ
YÖNEETİCİ
Adminiçe

MesajKonu: Geri: petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz?   petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 7:29 pm

satış fiyatları yüksek değilmi cnm ya
https://taha2007.yetkin-forum.com
@gamzejik@
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
@gamzejik@

Cüzdan

MesajKonu: Geri: petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz?   petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz? Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 7:11 am

satış yok arkadaşlar yapmıyorum vazgeçtim ne elişi ne petek hiçbirini

petek marketing ile sizde evde kazanç sağlamak istemez misiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayakkabılara Bakar mısınız?
» BEBEĞİN UYKU DÜZENİNİ SAĞLAMAK İÇİN...
» Evde Afrodizyak Masaj Yağı Yapımı
» Vakti olmayanlar için evde bakım önerileri